Ramazan

Abdurrahman Önül konserine yoğun ilgi

Abdurrahman Önül konserine yoğun ilgi

Giriş: 10 Ağustos 2011, 12:17 Güncelleme: 10 Ağustos 2011, 12:17

Antalya’nın Korkuteli Belediyesi tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen 1. Ramazan etkinlikleri Abdurrahman Önül tarafından verilen İlahi Konseri ile başladı. Konsere ilgi yoğun oldu.

Korkuteli Belediyesi, geçtiğimiz yılların aksine bu yıl Ramazan ayında 1. Ramazan Etkinlikleri adı altında çeşitli etkinlikler düzenliyor. Belediye tarafından yapılan bu etkinliklerin ilki Osmanlı Çeşmesi önünde Abdurrahman Önül tarafından verilen ilahi konseri ile başladı. İlahi sanatçısı Abdurrahman Önül'ün bir birinden duygulu ilahi parçalarını seslendirdiği geceye ilçe halkı büyük ilgi gösterdi.

Korkuteli Belediye Başkan Vekili Ali Kocabörek, ilçe halkının mübarek Ramazan ayını en iyi şekilde ve en içten duygularla idrak etmeleri için bu tür bir etkinlik organizasyonu’nu hayata geçirdiklerini belirterek, “Etkinliğimizin ilk gününde vatandaşlarımızın göstermiş oldukları yoğun ilgi bizleri çok mutlu etti. Ramazan ayında bu tür İlahi Konserlerimiz devam edecek. Ramazan ayı sonrasında ise yine çeşitli etkinliklerle vatandaşlarımızın karşısına çıkacağız” şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA

Namaz Vakitleri

İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Mekke Canlı Yayın
Medine Canlı Yayın
Nokta Elektronik Medya A.Ş. Copyright © 2003-2015 Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Reklam Künye İletişim