Ramazan

Karaköprülüler Ramazan'ı doyasıya yarışıyor

Karaköprülüler Ramazan'ı doyasıya yarışıyor

Giriş: 27 Temmuz 2012, 16:40 Güncelleme: 27 Temmuz 2012, 16:40

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi beldede oturan vatandaşların daha iyi bir Ramazan geçirebilmesi için ilk günden itibaren birçok etkinlik düzenledi.

Karaköprü Belediyesi vatandaşlara Ramazanı tam anlamıyla yaşatabilmek adına kurduğu ramazan sokağında birçok etkinlik yaparak her gece ayrı bir programla kültür-sosyal hizmeti sunmaktadır.

Geleneksel Ramazan Sokağında gerçekleşen etkinliklerde önceki gece “Mehmet Yıldırım ve Sıra Gecesi Ekibi” sahne alarak birbirinden güzel Şanlıurfa türküleri seslendirerek alana gelen vatandaşlara doyasıya bir eğlence sundular. Halkın yoğun katılımı ile gerçekleşen konserde bir konuşma yapan Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, “Karaköprü’de özellikle bir aile ortamını yaratmak buradaki barış huzur, özellikle ramazanın bereketi feyzi güzel bir şekilde Karaköprü’den Şanlıurfa’ya Şanlıurfa’dan tüm Türkiye’ye yaymak temel düşüncemizdir, artık bu alan yetmiyor, Anfi Tiyatro alanımızı yaptık saat kuleli meydanı yaptık seneye tüm etkinliklerimizi orada yapacağız, Karaköprü bu alana sığmıyor, ramazan ayınızı tekrar tebrik ediyorum kutluyorum” dedi.

Daha sonra Başkan Çiftçi, stantları gezerek vatandaşlarla ve esnafla sohbet etti.

Kaynak: İHA

Namaz Vakitleri

İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Mekke Canlı Yayın
Medine Canlı Yayın
Nokta Elektronik Medya A.Ş. Copyright © 2003-2015 Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Reklam Künye İletişim