Ramazan

Dağ Mühendislik İftar Daveti

Dağ Mühendislik İftar Daveti

Giriş: 27 Haziran 2016, 17:22 Güncelleme: 27 Haziran 2016, 17:22

Yatırım değeri yüksek lokasyonlarda yaptığı karlı projeleri ile tanınan Dağ Mühendislik 7000 kişilik iftar davetini gerçekleştirdi.

Konya’nın en güzel gün batımı manzarası eşliğinde bir konuşma yapan Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ  Doğaşehir Konutlarında böyle bir organizasyonda bir arada olmaktan onur duyduğunu belirtti. Ve sözlerine şöyle devam etti.

‘Sevgili hemşehrilerim; şirketimizin gelişiminde mehenk taşı olan Doğaşehir ve Floraşehir projelerimizin bizde  ayrı bir önemi var. Biz burada yeşil alanı çok önemsedik sadece bir ev değil bir yaşam kültürü oluşturduk  22 blok halinde yükselen Doğaşehir’de 1200 konut bulunuyor. Yaklaşık 250bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje kapsamında yeşil alanlar, fitness center, sauna, buhar odası, süs havuzu, çocuk oyun parkı, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, kapalı ve açık otopark, yarı olimpik havuz imkanlarıyla sadece bir ev değil yaşam tarzı sunuyoruz.

Ağustosta tamamlanacak Floraşehir Konutlarımızda tıpkı Doğaşehir’de olduğu gibi tüm detaylar sizin konforunuz için düşünüldü.

Konuşmasında Istanbul’daki projelere de değinen Doğan Dağ İş geliştirme departmanımız tüm Türkiye’de çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda İstanbul’da da bildiğiniz üzere projelerimiz devam ediyor. Ulusal bir firma olmakla birlikte bilgi birikimimizi deneyimimizi artırmak için 2013 yılında İstanbul’da projelere başladık. İstanbul’da 1000 konut ve 266 ticari üniteden oluşan ilk projemiz Bahçekent Flora çok kısa  bir sürede %60 prim yaptı.

 YATIRIM MERKEZLERİ’NDE İKİ DEV PROJE TUAL ADALAR VE TUAL BAHÇEKENT

Anadolu yakasının yatırım merkezi olarak gelişen Kartal Bölgesindeki Tual Adalar projesi ise 6 blokta 471 konuttan meydana geliyor. Birinci kattan itibaren orman ve Adalar manzarasına sahip olan Tual Adalar’ın yüzde 85'i yeşil alanlara ayrılmış durumda. Diğer tarafdan Avrupa Yakasının mıknastıs kent olma özelliği taşıyan Başakşehirdeki Tual Bahçekent projesi ise 6 blokta 1739 konuttan meydana geliyor. Tual Bahçekent’in 70binm² si yeşil alanlara ayrılmış durumda. Sitenin içinde aynı zamanda kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar banyosu ve güvenli yürüyüş parkurları da yer alıyor. Daha önceki Dağ Mühendislik projelerimizde de olduğu gibi Kartal ve Başakşehir projelerimizin çok kısa sürede yatırımcısına maksimum kazanç sağlaması bekleniyor.

DAVETLİLLERE YATIRIM MÜJDESİ VERDİ

İnşaat Sektöründe 25 yıldır faaliyetlerine başarı ile  devam ettiklerini belirten Doğan Dağ, öz kaynakları ile proje geliştiren bir şirketiz, kredi kullanmıyoruz. ‘Güven’ konusunu çok önemsiyor ve satış sonrası sunduğumuz hizmet anlayışını tüm projelerimizde benimsiyoruz dedi. Davetlilere bir de yatırım müjdesi veren Doğan Dağ Konya’da yeni ve çok daha güzel projelerimiz geliyor bizi izlemeye devam edin diyerek sözlerini tamamladı.

Namaz Vakitleri

İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Mekke Canlı Yayın
Medine Canlı Yayın
Nokta Elektronik Medya A.Ş. Copyright © 2003 - 2020 Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Reklam Künye İletişim