'Canlı'da Hatipoğlu'nu şaşırtan soru

Nihat Hatipoğlu ATV ekranlarında iftar ve sahur programlarına tüm hızıyla devam ediyor. Sevenleri Hatipoğlu'na soru sorabilmek için adeta birbiriyle yarışıyor.

'Canlı'da Hatipoğlu'nu şaşırtan soru
GİRİŞ 17.08.2012 07:49 GÜNCELLEME 17.08.2012 08:53
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış
ÖNEMLİ KONULAR

Nihat Hatipoğlu'na sorduğu sorudan sonra kısmetinin kapalı olduğuna inanan bir genç canlı yayında evlenmek istediğini ilan etti.

Dün akşam yayınlanan iftar programında da evlilik sorusu soran genç bir izleyici Nihat Hatipoğlu ve izleyenleri güldürdü.

ESKİ SEVGİLİM BANA BEDUAA ETTİ

Eski sevgilisinin kendisine beddua ettiğini söyleyen bir genç izleyici bu bedduanın geçerli olup olmadığını sordu.

Sorusunun ardından "Buradan duyurmak istiyorum, evlenmek istiyorum kısmetim kapalı galiba" sözleriyle izleyenlere seslenen genç adam, Hatioğlu ve izleyenleri güldürdü.

BURASI EVLİLİK PROGRAMI DEĞİL DUA PROGRAMI

Nihat Hatipoğlu bu soruya " Burası evlilik programı değil dua programı, kardeşimiz bir kızı sevmiş olmamış , eğer kıza ümit verdiyseniz büyük günaha girmiş olursunuz. Genç kızlarda erkekleri kandırmamalıdır bununda günahı ve vebali çoktur" diyerek yanıtladı.

YORUMLAR 3
 • fatih pınar 11 yıl önce Şikayet Et
  !!!!!. biraz daha ağlarsa program başına 50 bini doğrulturmu ?vay be neler yaptılar bu dine.
  Cevapla
 • halil soba 11 yıl önce Şikayet Et
  bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu. islam inancında olan nikahlı birliktelikten bahsetmeden,islama göre yasak olan fiiliyatta bulun sonrada dua nın bedduanın tutup tutmayacağından bahset.sokakta gezen 4 ayaklıların duası kabul olsaydı ,havadan gece gündüz kemik yağardı.
  Cevapla
 • FATİH TEKİN 11 yıl önce Şikayet Et
  samimi bulmuyorum devamlı şirke giriyor. soruyorum hocaya para kaşrılığı din anlatmak mollla olmak caizmi muska harammı hellami kendisi buna cevap veremedi program başına aldığı milyarlarla geçinip gidiyor ee peygamberin hayatı günümüze yansıma saydı kendi naısl para kazanacaktı
  Cevapla