Ramazan

DKY İnşaat 3 bin hak sahibine iftar verdi

DKY İnşaat 3 bin hak sahibine iftar verdi

Giriş: 18 Temmuz 2014, 14:36 Güncelleme: 18 Temmuz 2014, 14:36

İstanbul Yenisahra’da kentsel dönüşüm kapsamında çalışmalarını sürdüren DKY İnşaat, bölgedeki 3 bin hak sahibine iftar verdi.

İbrahim Dumankaya Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren DKY İnşaat, ‘Yeniden İstanbul’ temasıyla başlattığı kentsel dönüşüm çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. DKY İnşaat, İstanbul Yenisahra’da 238 bin metrekare alanda bir süredir yürüttüğü kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında 3 bin hak sahibine iftar yemeği verdi. DKY İnşaat sponsorluğunda, Ataşehir Belediyesi’nin düzenlediği iftara İbrahim Dumankaya Holding Onursal Başkanı İbrahim Dumankaya, DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Dumankaya ve başta Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Namık Sürmen olmak üzere çok sayıda yetkili katıldı. 

Kentsel dönüşümde İstanbul’a örnek olacak

İftar sonrası hak sahipleriyle sohbet eden DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, “ Yenisahra, İstanbul’da kentsel dönüşümü fazlasıyla hak eden bir bölge. Burada, 238 bin metrekare alanda İstanbul’a örnek olacak bir kentsel dönüşüm projesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geniş bir mimari ekibin yanında, Türkiye’nin en önemli şehir plancılarıyla ve sosyologlarla bölgenin dinamiklerine en uygun konsept projeyi geliştirmek için yoğun mesai harcıyoruz. Yenisahra’da hayata geçireceğimiz projenin içerisinde konut, rezidans, ticari alanlar, okul, yeşil ve sosyal alanlar olacak” dedi.

Yenisahra’da hak sahipleriyle ilk etap imzaların atıldığını ifade eden Ali Dumankaya, “Bölgede kimseye de tutamayacağımız sözler vermeden,  sıcak ve samimi bir ortamda projemizi anlatıyoruz. İlk ve ikinci etap imzalar atıldı. Bu yıl sonunda üçüncü ve dördüncü etap imzaları tamamlayıp, İstanbul’a örnek olacak projemiz için ilk kazmayı vurmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Namaz Vakitleri

İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Mekke Canlı Yayın
Medine Canlı Yayın
Nokta Elektronik Medya A.Ş. Copyright © 2003-2015 Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Reklam Künye İletişim